free delivery for all orders above €30

Apie mus

Otilia Fur- tai lietuviškas prekinis ženklas, kuris savo produkcijai naudoja vietinę žalią, natūralius kailius, vilną, kašmyrą, liną bei natūralią odą.        
                            Mūsų siekiamybė- jog daiktas būtų kokybiškas, draugiškas aplinkai, tvarus ir ilgaamžis. Tad dažnu atveju siuvame pagal individualius užsakymus- kailinius paltus, liemenes,pirštines, kepures; namų interjero aksesuarus, kaip kad kilimus, lovos užtiesalus, pagalvėles.          
                               Natūralus kailis, kaip medžiaga, be galo tvari, šiuolaikiška, ypatingos energijos, o svarbiausia draugiška aplinkai. Tad siekiame klientus sušildyti, papuošti, jaustis ypatingais. Taip pat šviečiame žmones apie etišką žvėrelių ir gyvūnėlių auginimą, kelią iki produkto paleidimą į prekšbą.  Prisidedame prie švaresnės aplinkos, švaresnio deguonies. Rudenį ar pavasarį pasodiname įvairiose Lietuvos vietovėse 500-1.000 įvairių rūšių medžių.
                                   Savo darbui esame atsidavę, tad patirtis sukaupta nemaža. Jei turite klausimų, norite pasitarti ar tai apie kailio siuvimą, rūšis, ar kailinių gaminų priežiūrą, drąsiai kreipkitės ir į visus klausimus pasistengsime atsakyti kuo skubiau.
                                     Malonaus apsipirkimo, įsigyjant mūsų gamintus gaminius arba kruopščiai atrinktų, aukštos kokybės mūsų partnerių.
 
"Otilia FUR"- šilumos kūrėjai!